Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


istanbul -ahmet28.1.2019
öncelikle bu çalışmalarından dolayı seni tebrik ederim başarılarının devamını dilerim. her şeyi çok güzel hazırlamışsın, akıcı bir uslup ile videoların altın değerinde tekrardan ağzına sağlık teşekkürler.
gaziantep -kartal26.1.2019
hocam allah sizden razı olsun, siz anlatmadan anlayamıyorum. belki farkındasınızdır anlatmadığınız konular var. onları da anlatırsanız çok güzel olur. "yaşımın sorulmasından hoşlanmam. - ı dont enjoy being asked my age." mesela bu cümledeki yapıyı işlediğiniz bi video yok, yaparsanız çok memnun olurum hocam.
izmir -mehmet 23.1.2019
hocam 1000-1500 kelime biken birisi ingilizce roman okuyabilir mi sizce?
duruma göre değişir.
izmir -hakan büyükyavuz10.1.2019
özkan hacam emekleriniz için çok teşekkürler.çok faydanızı gördüm eksiklerim anlayamadığm noktalar vardı bunları gideriyorum yavaş yavaş..büyük bir emek var.dualarımız sizinle allah razı olsun..
istanbul -aysun taneri8.1.2019
sevgili özkan bey oğlum, ben 61 yaşında ingilizce öğrenmeye çalışan bir hanımım. tesadüfen youtubeda size rastladım. birkaç gündür sizi dinliyorum. tek kelimeyle size hayran oldum. anlatma üslubunuza, çok net tane tane konuşmanıza, türkçe dilbilgine olan hakimiyetinize, ingizceyi öğretme yeteneğinize. size çok teşekkür ederim. bizler için bu videoları hazırlayıp paylaşmanıza. yolunuz açık olsun. bu yaşta ben niçin ingilizce öğrenmeye çalışıyorum diye aklınıza gelirse diye yazıyorum; kızım amerikaya yerleşti. onun yanına gidersem eğer biraz fikrim olsun istedim. ben türkçe öğretmeniyim. okul yıllarımda fransızca öğrendim. emekli olunca arapça öğrendim. birşeylere çabalamanın yaşı yok diye düşünüyorum. hoşçakalın. allaha emanet olun.
adana -sena yıldırım 4.1.2019
ozkan hocam ben ogretmenlikte 20. yilimdayim. 13 yıl sınıf öğretmeni olarak çalıştıktan sonra yan alan ingilizceden ingilizce öğretmenligine geçiş yaptım. ilk birkaç yil uykularım kaçtı, gece 3lere kadar ders çalışarak sabah 7deki derse girdim. küçük çocuklarımı ihmal ettim. sürekli bir kaygı ve stres durumu. ama iyiki bunları yaşamışım. o yetersizlik duygusu insana itici güç oluyor ve ben biliyorum diyenden daha çok hırslı ve dikkatli kılıyor insanı. kısacası kendi çabalarım ve sizin mükemmel videolarınız ile artık kendimi gerçek bir ingilizce öğretmeni gibi hissediyorum. binlerce kez teşekkür ediyorum.
adıyaman -sinan taş28.12.2018
hocam öncelikle size sonsuz selamlar ve saygılar gönderiyorum. eğer bugün ingilizce grameri biliyorsam bu %100 sizin sayenizdedir.size o kadar çok dua ediyorum ki anlatamam. harikasınız mükemmelsiniz .
van -resul çiğdem27.12.2018
merhabalar,çok basit ve mükemmel anlatımınız,uğraşlarınız ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.
istanbul -cihan kaya25.12.2018
hocam merhaba sitenizi çok önceden beridir takip ediyorum.emeğiniz için çok teşekkür ederim.bilmenizi isterim ki desteğinizle ingilizceyi hem sevdim hemde bayağı ilerlettim.başarılarınızın daimi olamasını dilerim.
düzce -kamer kızılcaoğlu20.12.2018
hocam merhabalar, öncelikle bu muhteşem çalışmanız için sizlere teşekkürü borç bilirim. size bir sorum olacaktı; acaba sitenizde "sadeleştirme" yani "reduction" konusu var mıdır hocam? ben bulamadım sanırım. eğer yoksa düşünür müsünüz böyle bir konuyu çekmeyi?
merhaba. bazı videolarda denk gelebilirsiniz bu konuya ama özellikle onun üzerine bir video şimdilik maalesef yok. ilerleyen zamanlarda ilk fırsatta çekimini yaparım.
tekirdağ -ayşin derin13.12.2018
çok özel ders aldım, çok derse girdim ingilizce. liseyi yabancı dil okudum fakat bir kez bile internetten video açıp izlememiş biriydim ta ki siz karşıma çıkana kadar sevgili özkan hocam.. elinizi, yüreğinize sağlık.. emeğinize sağlık! hala iyi insanlar olduğuna dair umudum yeşerdi. ne desem az...
ankara -ezgi çırak10.12.2018
güzel hizmet. izlemeye başladığımdan beri bakıyorum önüme reklam da çıkmıyor. en azından tıklanmalar ile emeğinizin karşılığını alıyorsunuzdur inşallah diye düşünmeden edemiyorum. iyi çalışmalar dilerim. güzel yürekli biri olduğunuzu hissedebiliyoruz.
istanbul -ferdi çelik10.12.2018
hocam emğinize sağlık gerçekten çok güzel videolar yapıyorsunuz. videoların altına onları rahatça bulabileceğimiz testler koyarsanız çok iyi olur. bu istekte bulunmamın sebebi ise zamandan kazanç ve doğru testi bulmaktır biraz da tembelliğe yorabilirsiniz bu istğimi hakkınız var. allah razı olsun.
videoların çoğunun altında zaten testler mevcuttur.
istanbul -zeynep doğru 30.11.2018
hocam emeğinize,vaktinize sağlık.çok teşekkür ederim.hakkınız ödenmez.o kadar güzel anlatıyorsunuz ki.çok faydalı oluyor.ve zaman nasıl akıp geçiyor anlamıyorum.ingilizce konusunda uzun süredir arayıştaydım bir sürü farklı kişilerden farklı anlatımları dinledim.ama her konuyu farklı kişilerden farklı anlatımlar dinlerken çok karışık ve zaman alıcı oluyordu.ayrıca kurslara da gittim ama inanın burda gördüklerimi orda görmedim.sizi de tesadüfü instagramda birinin tavsiyesi üzerine buldum.tekrar teşekkürler
manisa -selma mızrak21.11.2018
çok teşekkür ederim özkan hocam, bu dünyada hala iyi insanlar da varmış dedirttiğiniz için... sıfırdan öğrendim sayenizde, anlatma yeteneğiniz bir yana özenle ve en önemlisi insanlara faydalı olma güdüsüyle yaklaşmanız bu dünya için hala iyiliğe dair umut olduğunu hissetteriyor. onun gibi olunmalı dedirten insanlardansınız, iyi ki varsınız...
yozgat -fatma polat16.11.2018
böylesine güzel bir emek için ne kadar teşekkür etsek az kalır ama genede kalemimizin yazdığı kadar size minnettar olduğumuzu bildirelim .emeğinize sağlık.ben de sizi keşfettiktten sonra çevreme de sizi anlatmaya çalışıyorum... yolunuz ,bahtınız hep açık olsun yücegönüllü insan ... :)
kocaeli -özge avcı13.11.2018
merhaba özkan hocam ben yeni keşfettim sizi ve tüm çevreme tavsiye ediyorum emeğinize sağlık :)
bursa -murat10.11.2018
muhteşem anlatım, muhteşem emek hocam. bizler için bu kadar emek bu kadar çaba harcadığınız için çok teşekkür ediyoruz. başarılarınızın devamını diliyoruz.
istanbul -filiz karadaş 5.11.2018
karşılıksız kimse birsey vermiyor. ama siz kıymetli bilgilerinizi karsılıksız ücretsiz olarak anlatıyorsunuz. anlatım şekliniz süper. allah bin kere razı olsun. istediğiniz herseye kavuşmamızı diliyorum. keşke bu ülkede sizden cok olsa. insanların cogu bildiği şeyi öğretmek istemez.
kahramanmaraş -ali gezici1.11.2018
ingilizceyi sevdiren ve öğrenme isteği oluşturan siz oldunuz. çok teşekkür ediyorum çalışmalarınızdan dolayı.. başarılarınızın devamını diliyorum.
sivas -bülent gürbüz29.10.2018
çok samimi ve içten sade ama en kıymetlisinden sessiz fakat derinden teşekkür ederim.
istanbul (aydın doğumluyum) -behiç bülent dağdeviren24.10.2018
merhaba; 32 yıllık sigortalı çalışma sonucu geçen yıl emekli oldum. bakınca genç olduğumu düşünüyorlar. ama deyim yerindeyse ağaç gibiymişim. halen yeşeren,filizlenen dalları olan ama içten içe çürümeye başlayan. bedenen yıllarca çalışma sonrası dinlenmek galiba bünyeme ters geldi. bir sürü hastalığım varmış. su üstüne çıktılar. şükür hepsinin de tedavisi var. düzenli ilaçlarımı kullanınca yine şükreder söylüyorum ki sorun yaşamıyorum. bende size yakın oturuyorum galiba. ümraniyede ikamet ediyorum. evliyim. 9 yaşında efe isminde bir oğlum var. geçen yıl ismekle tanıştım. 3 yemek kursuna gittim. bu yıl ise tercihimi yabancı dilden yana kullanıp bir türlü öğrenemediğim ingilizce eğitim yolculuğuma başladım. kursa gelen bir arkadaş vasıtasıyla videolarınızdan haberdar oldum. yaklaşık 20&25 videonuzu da öğrendim. hem pekiştirmek hemde yeni bilgiler öğrenmem adına yardımcı oldu. o yüzden sadece videoyu beğenerek geçiştirmek istemedim. bizzat beğenimi sunmak istedim. çok müteşekkirim. dün ise kendi adınıza siteniz olduğunu öğrendim. fark ettim ki iletişim kurmak istemem sayesinde daha anlaşılır oldu bana yabancı gördüğüm dil. sizin öğrenme aşamasında betimlemeler yaparak akılda tutma gayretinizi de taktir etmek bir yana kısmen uyguluyorum. henüz yolun başındayım. a1 kursuna gidiyorum. kurs bitimine doğru hikaye kitaplarından da bolca temin ettim. okumaya başlayacağım. biraz dahi olsa temel oluşturma gayreti içerisindeyim. aynı öğrenme minvali üzre yürüdükçe nasıl olsa bir gün karşılaşırız nasıl olsa. o zamana dek hoşça kalın.
ıstanbul -sibel ellialtıo 23.10.2018
hocam çok teşekkür ediyorum şuan bir kursa başladım ve sizin videolarınız gerçekten çok güzel emeğinize sağlık sevgiler
istanbul -ünal özren21.10.2018
hocam sizin isminizi bir forumda tesadüfen öğrendim eğitiminizi çok beğendim videolarınızdan çalışıyorum 2 tane isteğim olacak birinsi konuyu anlattıktan sonra muhtemelen ek telafuz veya örnek cümle çalışması yapıyorsunuzdur o bölümler gözükmüyor onlarıda derslerin eki diye yayınlarsanız seviniriz 2. si çalıştığınız hikaye kitabı vs kitaplar tavsiye derseniz bizde onlardan alıp çalışalım sevgi ve saygılarımla
istanbul -muzaffer18.10.2018
merhabalar sizi internetteki ingilizce videolarınızdan keşfettim özkan hocam ve belliki amacı sadece insanlara eğitim vermek olan bir eğitimcisiniz ve size gayrtiniz için tesekkür ederim . hocam sunu söylemek isterim öncelikle ben ingilizce öğreneceğim ve konuşacağım allahın izniye tabi amacım bu ama alt yapım yok ve su an devletimizin ücretsiz verdiği ismek kursuna a1 seviyesinden basladım . demem o ki bu ismek dersleriyle beraber sizin videolarınızı da izlesem ve bu videolarla dersten daha hızlı ilerlesem ( mesela kursta a1 seviyesindeyken videolarda b1 seviyesi derslerini izlesem) kafam karışır mı ve bu duurm benim öğrenmemi olumsuz etkiler mi ? ayrıca ingilizceye iyi baslayabilmek için öncelikle bir kurda bütün tense leri öğrenmek gerekmiyor mu yani bu zamanları kurlara ayırmışsınız siz böyle olması daha mı faydalı ? cevabınız için şimdiden teşekkürler
videoları kursunuzdaki konuların işlenme hızına göre seyrederseniz daha faydası olur. çok fazla video seyretmek kafa karışıklığına sebep olabilir.

Ilk ... 6 7 8 9 10  ... Son