Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


istanbul -hatice bayram21.6.2019
ne kadar teşekkür etsem az. tanığım herkese izlemelerini öneriyorum.
istanbul -ahmet23.5.2019
o kadar buyuk bir hizmet ediyorsunuz ki allah razı olsun özkan hocam.bilgi paylaştıkça çoğalır.allah gönlünüze göre kat kat versin
antalya -gülbeyaz 18.5.2019
helal olsun size özkan hocam. ismin halleri öyle karışık anlatıldı ki sayenizde on dakikada çözdük. -in mi gelecek , - to nereye gelir. meğer ne basit ama güzel anlatılınca.
istanbul -ahmet yılmaz 10.5.2019
gerçekten mükemmel hoca ve mükemmel bir site helal olsun size hocam. umarım ileride daha başka başka hocalarla iş yapıp khan academy gibi bir platform olursunuz. emeğinize sağlık.
konya -yst3.5.2019
vallahi helal olsun. böyle insanlar da mı varmış deniyor. emeklerinize sağlık. söylenecek kelime yok. saygılar... teşekkürler...
izmir -mehmet3.5.2019
hocam emekleriniz için sonsuz teşekkürler. geriye bol bol kelime ezberlemek kaldı. tavsiye ettiğiniz vocabulary kitabı var mı? varsa bilmek isterim.
faydalı linkler sayfasında tavsiye ettiğim kaynaklar mevcuttur. onun haricinde önerebileceğim bir kaynak maalesef yok.
istanbul -ali28.4.2019
merhaba hocam kitap yazmayı düşünüyor musunuz
evet
elazig/yenikapikoyu -ahmet can agtas26.4.2019
boyle bir hemserim oldugu icin gurur duyuyorum. bana bir harf ogretenin 1000 yil kolesi olurum..
istanbul- sarıyer -tarık yıldız24.4.2019
hocam merhabalar. uzun zamandır ingilizceye başlamak istiyordum fakat bir türlü fırsat bulamamıştım. kardeşimin tavsiyesi üzerine videonuzu izledim. şuan ilk seviye ingilizce video kısmını bitirdim. çok memnun kaldım. tam kafamdaki yerlerden başlamışsınız .gerçekten önem sıralamanız harika olmuş . emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim. inşallah daha büyük kitlelere ulaşır daha başarılı olursunuz.
istanbul -damla20.4.2019
hocam devrik cümlelerle ilgili video bekliyoruz :))
istanbul -murat köstereli19.4.2019
sitenizi tavsiye üzerine buldum. çok güzel olmuş elinize sağlık
istanbul -murat kara16.4.2019
merhaba özkan bey öncelikle ellerinize sağlık gerçekten çok faydalı olmuş. anlatımlarınız güzel, dolu dolu. tebrik ederim sizi.bir ricam olacak sizden, faydalı linkler kısmına, ingilizce alt yazılı filmlerin olduğu ,bir kaynak biliyorsanız yazabilir misiz? (özelikle harry potter serisini arıyorum) saygılarımla
istanbul -nur16.4.2019
merhaba, videolar çok güzel nedenleri ile açıklamış olmanız daha kolay bir hale getirmiş bu dili. yeni başladım umarım öğrenirim bu dili , emeğinize sağlık.
ankara -ayşegül9.4.2019
müthiş bir fikirle yola çıkmış, binbir emekle bu siteyi yapmış ( ya da hayalini gerçekleştirmeye çalışmış?) ve böylece bırakmış olamazsınız değil mi? blog kısımlarına en son milattan önce yazmışsınız özkan bey, belki okuyan/okuyacak olan vardır neden böyle yapmışsınız? :)
ilginiz için çok teşekkür ederim. evet epeydir yazmıyorum. yoğunluktan ve başka projelere yönelmekten. hayat hikayemi kaleme almaktayım da azıcık :)
istanbul -beşiktaş6.4.2019
hocam videolarınız için çok teşekkürler çok iyi bir anlatım yapıyorsunuz daha yeni videolarıda bekliyoruz iyi çalışmalar
istanbul -diren5.4.2019
çok güzel bir site ve çok güzel bir anlatım.teşekkür ederim hocam.emeğinize sağlık.bu şekilde insalara yardım ederek, ne kadar iyi bir insan olduğunuzu gösteriyorsunuz.iyi varsınız.
ankara -ahmet bahadır4.4.2019
iyi niyetiniz için teşekkürler
samsun -beril1.4.2019
hocam do you mind konusunu anlattığınız bi videonuz var mı?
5. seviye 22. videoya bakın isterseniz. would you mind... demek istediniz sanırım.
ist -.24.3.2019
hocam sizin okuduğunuz lisede okuyorum
ankara -alper kaan 23.3.2019
merhaba hocam to collect ile collection veya to tranlate ile translation aralarındaki fark nedir?
biri fiil hali diğeri ise isim hali
istanbul -erdi21.3.2019
hocam yaklaşık 8 ay önce sizinle tanısarak ingilizce öğrenmeye basladım. hergün 1-2 saat farklı kaynaklardan çalısarak okuyarak veya film izleyerek bir seviyeye kadar geldim. şuanda birçok şeyi anlıyorum gramerin yüzde 100 olmasada büyük kısmını öğrendiğimi düşünüyorum , fakat konuşma kısmında baya zayıfım basit cümleleri kurabiliyorum ilerletmek için neler tavsiye edersiniz ? ve 8 ayda konuşabilecek pozisyona gelemedim acaba yapamıyormuyum diye düşünmeye başladım size göre bu kadara sürede bu normal mi yoksa gerçekten yavaşmı ilerliyorum :) yardımlarınız için teşekkürler.
konuşmayı geliştirmek için ya birileri ile ingilizce konuşma pratiği yapmalısınız ya da hiç imkanınız yoksa, sesli bir şekilde ingilizce okuma parçaları okuyun.
istanbul -mavi21.3.2019
-s - es -ies -ves -ed gibi takıların okunuşları için video çekmeyi düşünür müsünüz acaba?
websitede 1. seviyede tekil çoğul konusunu seyredebilirsiniz.
tekirdağ -buse ö.19.3.2019
sizinle bir tesadüf sonucu konuşma fırsatı da bulmuştum.bunu gerçekten iltifat olsun diye söylemiyorum ben sizin kadar mütevazı bir insan daha görmedim.ayrıca dersleriniz için çok teşekkür ederim.başarılarınızın devamını diliyorum.sağlıkla kalın.
nevşehir -liseli genç18.3.2019
hocam çok teşekkür ederim. düzensiz fillerin gruplandırması çok güzel olmuş. çokk çokk teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim. iyi günler.o
istanbul -muhammed17.3.2019
hocam ellerinize saglık emeklerinize saglık çok zevkle izliyorum inşallah sizin gibi ingilizce konuşabilirim ingilizce konuşmayı çok istiyorum selam ve dua ile saygılarımla,

Ilk ... 6 7 8 9 10  ... Son