Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


istanbul -haydar üstündağ14.9.2019
hocam merhabalar, öncelikle size emeklerinizden dolayı teşekkür etmek istiyorum.youtube üzerinden izlediğim videolarınız ingilizce öğrenme çalışmalarımda çok fazla katkısı oldu. şuan için özel ders konusunda bir arayışta değilim ancak , tavsiye edebileceğiniz ingilizce kursları var mıdır? bu konuda sizlerin de düşüncelerini almak istedim.
ilginiz için teşekkürler. özellikle tavsiye edebileceğim bir kurum maalesef yoktur. önemli olan kurumlar değil, içindeki öğretmenlerdir. tesadüfen karşınıza işini iyi yapan biri de çıkabilir çıkmayabilir de. kurslara yazılmadan evvel bunu öğrenme amaçlı deneme derslerine katılmayı isteyin. içinize sinerse kaydolun.
ıstanbul -ayşe ısırgan 2.9.2019
hocam siteniz harika.cok faydalı.emeğinize sağlık.allah razı olsun sizden. size birşey soracağım. 1.seviyeden başlayıp sona kadar ne kadar zaman sürer. sizin öngörünüz nedir?kişiye bağlı olmadan sizce nekadar zamanda tamamlanmalı?
videoları ne zaman bitirebileceğiniz tamamen size kalmış. önemli olan anlayarak ve pratik yaparak ilerlemektir, ne kadar kısa sürede bitirmek değil..
istanbul -bizden biri26.7.2019
özkan hocama o kadar şey borçluyum ki. şu an çok uluslu bir iş cevresinde onun sayesinde çalıştığımı düşünüyorum. sizin gibi insanlar sayesinde yarınlar daha güzel olacak.
ankara -hakan20.7.2019
ınternette bulduğum en sağlam kaynak. çok teşekkür ederim emeğiniz için.
city -enes aslan13.7.2019
bir arkadas link attı ve ben evet yapabilirim dedim. attığı link: http://www.ozkancelen.com teşekkürler hocam takip ediyorum severek.
izmir -mehmet2.7.2019
hocam "onun çay içtiğini gördüm" cümlesi " ı saw her drinking tea" şeklinde mi doğru, yoksa "ı saw he drank tea" şeklinde mi?
ı saw her drinking tea.
istanbul -hatice bayram21.6.2019
ne kadar teşekkür etsem az. tanığım herkese izlemelerini öneriyorum.
istanbul -ahmet23.5.2019
o kadar buyuk bir hizmet ediyorsunuz ki allah razı olsun özkan hocam.bilgi paylaştıkça çoğalır.allah gönlünüze göre kat kat versin
antalya -gülbeyaz 18.5.2019
helal olsun size özkan hocam. ismin halleri öyle karışık anlatıldı ki sayenizde on dakikada çözdük. -in mi gelecek , - to nereye gelir. meğer ne basit ama güzel anlatılınca.
istanbul -ahmet yılmaz 10.5.2019
gerçekten mükemmel hoca ve mükemmel bir site helal olsun size hocam. umarım ileride daha başka başka hocalarla iş yapıp khan academy gibi bir platform olursunuz. emeğinize sağlık.
konya -yst3.5.2019
vallahi helal olsun. böyle insanlar da mı varmış deniyor. emeklerinize sağlık. söylenecek kelime yok. saygılar... teşekkürler...
izmir -mehmet3.5.2019
hocam emekleriniz için sonsuz teşekkürler. geriye bol bol kelime ezberlemek kaldı. tavsiye ettiğiniz vocabulary kitabı var mı? varsa bilmek isterim.
faydalı linkler sayfasında tavsiye ettiğim kaynaklar mevcuttur. onun haricinde önerebileceğim bir kaynak maalesef yok.
istanbul -ali28.4.2019
merhaba hocam kitap yazmayı düşünüyor musunuz
evet
elazig/yenikapikoyu -ahmet can agtas26.4.2019
boyle bir hemserim oldugu icin gurur duyuyorum. bana bir harf ogretenin 1000 yil kolesi olurum..
istanbul- sarıyer -tarık yıldız24.4.2019
hocam merhabalar. uzun zamandır ingilizceye başlamak istiyordum fakat bir türlü fırsat bulamamıştım. kardeşimin tavsiyesi üzerine videonuzu izledim. şuan ilk seviye ingilizce video kısmını bitirdim. çok memnun kaldım. tam kafamdaki yerlerden başlamışsınız .gerçekten önem sıralamanız harika olmuş . emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim. inşallah daha büyük kitlelere ulaşır daha başarılı olursunuz.
istanbul -damla20.4.2019
hocam devrik cümlelerle ilgili video bekliyoruz :))
istanbul -murat köstereli19.4.2019
sitenizi tavsiye üzerine buldum. çok güzel olmuş elinize sağlık
istanbul -murat kara16.4.2019
merhaba özkan bey öncelikle ellerinize sağlık gerçekten çok faydalı olmuş. anlatımlarınız güzel, dolu dolu. tebrik ederim sizi.bir ricam olacak sizden, faydalı linkler kısmına, ingilizce alt yazılı filmlerin olduğu ,bir kaynak biliyorsanız yazabilir misiz? (özelikle harry potter serisini arıyorum) saygılarımla
istanbul -nur16.4.2019
merhaba, videolar çok güzel nedenleri ile açıklamış olmanız daha kolay bir hale getirmiş bu dili. yeni başladım umarım öğrenirim bu dili , emeğinize sağlık.
ankara -ayşegül9.4.2019
müthiş bir fikirle yola çıkmış, binbir emekle bu siteyi yapmış ( ya da hayalini gerçekleştirmeye çalışmış?) ve böylece bırakmış olamazsınız değil mi? blog kısımlarına en son milattan önce yazmışsınız özkan bey, belki okuyan/okuyacak olan vardır neden böyle yapmışsınız? :)
ilginiz için çok teşekkür ederim. evet epeydir yazmıyorum. yoğunluktan ve başka projelere yönelmekten. hayat hikayemi kaleme almaktayım da azıcık :)
istanbul -beşiktaş6.4.2019
hocam videolarınız için çok teşekkürler çok iyi bir anlatım yapıyorsunuz daha yeni videolarıda bekliyoruz iyi çalışmalar
istanbul -diren5.4.2019
çok güzel bir site ve çok güzel bir anlatım.teşekkür ederim hocam.emeğinize sağlık.bu şekilde insalara yardım ederek, ne kadar iyi bir insan olduğunuzu gösteriyorsunuz.iyi varsınız.
ankara -ahmet bahadır4.4.2019
iyi niyetiniz için teşekkürler
samsun -beril1.4.2019
hocam do you mind konusunu anlattığınız bi videonuz var mı?
5. seviye 22. videoya bakın isterseniz. would you mind... demek istediniz sanırım.
ist -.24.3.2019
hocam sizin okuduğunuz lisede okuyorum

Ilk ... 6 7 8 9 10  ... Son