Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


istanbul -tarkan öztürk16.9.2020
hocam merhaba, dersinizi zevkle izledim teşekkür ederim emekleriniz için. bir iki noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum: z zamirlerin türkçe karşılıkları biraz karışmış. mesela türkçede özne zamiri değil şahıs veya kişi zamiri diyoruz. yine türkçede iyelik sahiplik demektir zaten. sizin iyelik diye anlattığınız zamir ilgi zamiridir türkçede. belirtili isim tamlamalarında ikinci ismin yerine -ki getirilerek yapılır. mesela kardeşimin bisikleti isim tamlamasını cümlede ikinci kez kullanmak yerine kardeşiminki deriz. yansıma diye anlattığınız zamirin de türkçe karşılığı dönüşlülük zamiridir ve bu aynı zamanda şahıs zamir olarak kabul edilir.
ilginiz için çok teşekkür ederim. ders anlatırken okullarda kullanılan birçok ifadeyi, insanların daha iyi anlaması için, daha basit anlaşılır ifadelerle anlatıyorum. örneğin dolaylı tümleç demek yerine yer zarfı demeyi daha uygun görüyorum çünkü videoları seyreden herkesin dolaylı tümleç denince kafasında bir anlam oluşmuyor ama yer zarfı diye ifade ettiğimde hemen hemen herkes anlıyor ne demek istediğimi. bence türkçe öğretmenleri de bu konuda bir çalışma yapmalı. yani insanların akıllarında kalıcı olabilecek terimlerle değiştirmeliler dil bilgisi anlatırken kullandıkları jargonlarını.
mardin -mehmet başkurt11.9.2020
merhaba, çok uzatmayacağım hiç bir şey bilmiyordum ingiliççe hakkında. ama şimdi çok cesurum. her şey için teşekkürler öğretmenim.
worthing/england -ibrahim kızıltepe11.9.2020
merhaba hocam, şuanda ingilteredeyim. sizin videolarınızdan çok faydalanıyorum allah sizden razı olsun. ingiltere ile ilgili merak ettiği birşey olan veya buradan birine yapabileceğim birşeyi olanlar benimle ibrahimkiziltepe796 instagram adresim üzerinden iletişime geçebilirler.
tunceli -sevda can10.9.2020
hocam eğemeğinize sağlık birebir sohbet edebileceğimiz siteler önerirseniz sevinirim.
ankara -ilayda6.9.2020
emeğinize sağlık hocam.sitenin düzeni,videoların sade ve net olması her şey harika :)
istanbul -ramiz karaeski7.8.2020
hocam yurtdışına göç etmeyi planlıyorum. dil seviyesi olarak b1im. orada başlangıç adına yeterli olur mu sizce ?
antalya -nathan doğa4.8.2020
hocam derslerin pdf i var mı yoksa paylaşma imkanınız var mı ?
istanbul -meryem2.8.2020
kanalınızı twitterdan keşfettim bugün başladım daha ama baya yardımcı oldu bile... başarılarınız devamlı olsun inşaallah. iyi günler.
istanbul -ezel bayraktar1.8.2020
hocam merhaba , bayramınız mübarek olsun. derste işlediğiniz konular üzerine bir kitap çıkarmayı düşünüyor musunuz ?
merhaba. teşekkür ederim. evet ileride düşünüyorum bir kitap yazmayı.
ist. -emin arslan23.7.2020
ölümün elinden bir şeyler koparmak.ne güzel bir sözdür bu. ne büyük yüreklilik. maşallah(c.c) haliniz daim olsun ta ki iki ayagınızda cennet kapısından girene dek. youtube içeriğinizden faydalanıyorum. hakkınızı helal ediniz.
ankara -emre - 21.7.2020
ahh ah ozel derslere ne paralar vermisiz bosuna. keske daha önce kesfetseymisim kanalınizi.
istanbul -batuhan 8.7.2020
hocam keşke sizin gibi bir abim olsaydı...
bursa -ömer fatih 29.6.2020
hocam videolar büyük nimet hangi sitenizden devam edelim özkançelen mi miniversite mi?
şimdilik ozkancelen.com daha güncel.
izmir -kevser karaman 22.6.2020
özkan hocam; öncelikle yapmış olduğunuz bu hizmet için size çok teşekkür ederim. sadece sizin derslerinizi takip ederek ve not alıp tekrarladığım taktirde ingilizce öğreniminde büyük bir yol katedeceğime içtenlikle inanıyorum. yalnız sizden bir ricam olacak.biliyorsunuz ülkemizde bilgi ölçümü sınava tabi tutularak değerlendiriliyor.gramer derslerinizin yanı sınavlara dair soru çözüm odaklı videolar da çekerseniz çok memnun olacağız. saygılarımla
izmir -bertan taner26.5.2020
hocam selamlar. bu karantina günlerinde videolarınızla yatıp kalkıyorum ve gerçekten ingilizce öğrenmek sizin sayenizde basit gelmeye başladı. yapmış olduğunuz platfrom inanılmaz başarılı. sizler gibi iyi insanların çoğalması dileğiyle. ayağınıza taş değmesin. emeklerinize sağlık.
ankara -akif akşam23.5.2020
sayenizde ingilizceyi öğrenmeye başladım. amerikaya gittim orada bile böyle öğrenemedim.
adıyaman -furkan16.5.2020
yıllardan beri ingilizce öğrenmek istiyordum. o kadar online eğitim aldım ama hiçbirisi bu kadar etkili olmamıştı. emekleriniz için teşekkür ederim. öğrenmek isteyen her arkadaşımı buraya yönlendireceğim direkt olarak.
malatya -mert12.5.2020
hocam merhaba, sitenizdeki tüm videoları bitiren ve pratiklerini de yapan bir öğrenci tahminen hangi seviye de olmaktadır ? iyi akşamlar dilerim
kişiden kişiye değişir. sadece videolarla ingilizceyi tam olarak öğrenmiş olmazsınız. websitede yazılan tavsiyeleri okumanızı öneririm.
istanbul -dilek10.5.2020
merhaba, gerçekten çok anlaşılır bir anlatım tarzınız var. elinde imkanı olmayıp ingilizce kursuna gidemeyen birçok kişiye bu şekilde ulaşıyor olmanız inanılmaz güzel. emek ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz. çevremde ki herkese sizi tavsiye diyorum.
ankara -günay 10.5.2020
selamün aleyküm hoca anlatımınız gerçekten çok güzel rahat bir şekilde anlayabiliyorum.emeğiniz için çok teşekkür ederim.derslerinizi telofonuma indirip izliyorum (hakkınızı helal edin) allah a emanet olun.
van -hüseyin5.5.2020
yüreğinize sağlık hocam, çok sade ve anlaşılır anlatıyorsunuz. allah yardımcınız olsun.
istanbul -gülşah erilmez4.5.2020
hocam kitabınız var mı? sizin videolarınızı çok dinliyorum gayet güzel anlatıyorsunuz ama kitap şeklinde elimde olmasınıda isterim
maalesef kitabım yok henüz.
istanbul -ali şahin3.5.2020
özkan hocam yıllardır birçok personelime ve kariyer stajer öğrenciye sayfanızı önerdim, faydalandıklarını da düşünüyorum, güzel çalışmalarınız için teşekkür ve tebrik ediyorum,
istanbul -s. 3.5.2020
merhaba hocam, uzun süredir takip ediyorum sizi. bizim gibi özel derslere/kurslara para veremeyen pek çok kişiye destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. allah ayağınıza taş, gözünüze de yaş değdirmesin. her şey gönlünüzce olsun...
ıst -ıso var2.5.2020
çok tesekkurler. emeğinize saglik

Ilk 1 2 3 4 5  ... Son