Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Şehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Güvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


düzce -ay17.12.2017
merhaba hocam. tüm bölümleri tatmış birisi olarak yazıyorum. bölümüm eşit ağırlıktı gidecek bölüm bulamadım bıraktım. üniversitede rus dili edebiyatı okudum beğenmedim. sayısaldan bilgisayar müh. kazandım ondan da hayır gelmedi. en son mütercim-tercümanlıkta karar kıldım. onca ingilizce kaynak aldım ama sanki hepsi "önceden bir şeyler biliyorsun sen" dercesine anlatıyordu. hayattan ümidim kalmamıştı son umudum da sönmüştü ta ki sizinle karşılaşıncaya kadar. harika bir anlatımınız var size kısa sürede hayran oldum. inşallah sayenizde bu sefer başaracağım. ders anlatımınızda hangi kelimenin nerede kullanılacağını, insanlar tarafından nasıl ve ne amaçla türetildiğini belirtmeniz içimdeki ingilizce açlığını sonuna kadar doyuruyor. ileride mutlu olabileceksem belki de bu sizin sayenizde olacak. ve son olarak merak ettiğim bir şey var. ispanyol dili ve edebiyatı okuduğunuzu söylemişsiniz. o bölüm hakkında bilgi verdiğiniz bir yer (video vs.) var mı acaba? yok ise kısaca görüşünüzü yazarsanız sevinirim. sonsuz teşekkürlerimi ve kucak kucak sevgilerimi yolluyorum. çok daha iyi yerlere gelmeniz dileğimle...
ilginiz için çok teşekkür ederim. ıspanyolca ingilizceden sonra gelen en yaygın dildir. seviyorsanız okuyabilirsiniz. ingilizce ile cok ortak özellikleri var zira ispanyolca da ayni dil ailesine mensuptur. dolayısıyla, ingilizce biliyorsanız bu dili daha rahat öğrenirsiniz.
istanbul -ibrahim doğan12/16/2017
siz nasıl bir kralsınız.emeklerinize sağlık.
istanbul -emre uygun12/11/2017
hocam toplasanız 200 kelime anca biliyorumdur, grammer sorun değil ama kelime ezberlemek çok sıkıcı geliyor. evde küçük prensin ingilizcesi var. onu okursan okurken internetten anlamlarını çıkararak okumaya çalışsam doğru bir yol izlemiş olur muyum sizce?
kitabı anlayacak kıvama geldiğinizde okusanız daha uygun olur. kitabı okuyabilmeniz için en az websitemdeki 4 seviye konuları bitirmiş olmanızı öneririm.
turkey -kader12/8/2017
merhaba hocam, skype üzerinden yds kursunuz var mı? sadece ydsye yada yökdile yönelik bir kursunuz mevcutsa katılmak isterim
merhaba; bu konu ile ilgili iletişim sayfasından iletişime geçmeniz gerekir.
bilecik -nazan tekin12/7/2017
merhaba özkan hocam, bütün öğretmenler sizin gibi olsa bu ülkede herkes üniversite mezunu olurdu.ders anlatımınız çok güzel.teşekkürler.
çanakkale -anıl çınar12/6/2017
hocam have take get gibi kelimeleri anlatacağım bir video olacak demiştiniz, ne zaman gelecek video veya geldi mi?
henüz hazırlamadım. müsait bir zamanda o da olur.
edirne -orhan ceylan 12/6/2017
hocam kelime ezberlemeyi hikaye kitabı okuyup bilmediğin kelimelerin anlamını çıkararak mı yapmak daha uygundur yoksa sözlükten ezberleyerek mi?
çıkarım yaparak daha iyi kelime ezberlenir.
bursa -meltem aydın12/5/2017
hocam egzersiz-test videoları da çekerseniz artık tam anlamıyla dört dörtlük bir site-kanal olur :)
videoların altında zaten testler mevcuttur.
afyonkarahisar -abdullah dadak12/5/2017
merhabalar. emek harcayıp sırf insanlara yardımcı olabilmek için yaptıgınız bu çalışmayı yurekten kutluyorum.
balıkesir -recep yüksel12/4/2017
hocam at in gibi kelimeler zarf olduğu gibi aynı zamanda edat mıdır?
evet
izmir -kenan atay12/4/2017
hocam harika anlatımınız ve emeğiniz için size çok teşekkür ederim ama ses ve görüntü kalitesizliği şu videoyu pek anlayamadım:https://www.youtube.com/watch?v=xhq3bkunbo4&list=plaw8vvktqfeeqmeciy4-zvjsvtu6pgpcg ne zaman eski videolar yenilenecek?
zaman buldukça değiştiriyorum.
gaziantep -burak yağmur12/3/2017
hocam çok güzel bir iş yapıyorsunuz, size çok teşekkür ederim. dil bilgisini öğretme konusunda sizden daha iyisine rastlamadım. fakat hocam kağıda yazmakla konuşmak aynı şey olmuyor. iyi şekilde konuşabilmek için neler yapmam gerekir? yurtdışına çıkma imkanım yok, bol bol kitap ve yabancı dizi beni bülbül gibi konuşturur mu :))?
merhaba. websitede tavsiyelerim zaten mevcuttur. ınceleyebilirsiniz.
adana -yağız bulut12/1/2017
hocam ingilizceyi biliyorum, çok iyi konuşuyorum demek için kaç kelime bilmek gerekir? kimileri 2-3 bin yeterli diyor ama az gibi sanki.
cok kelime bilmek değil, kelimeleri doğru ve etkili bir sekilde bir araya getirmek onemlidir.
nermin bahar - biri sıfırdan 2 yıl içinde çok iyi ingilizce öğrenebilir mi? 12/1/2017
hocam dil öğrenmenin bir yaşı var mı, mesela 50 yaşında biri sıfırdan 2 yıl içinde çok iyi ingilizce öğrenebilir mi?
yeterli bir çalışma yaparsa ve doğru öğretmenden eğitim alırsa elbette ki mümkündür. 73 yaşında öğrencim var şuan ve gayet güzel ilerliyoruz.
malatya -murat kaya12/1/2017
hocam there is there are ı anlattığınız videonuzda my yerine me our yerine us olur dediniz. ben orada bildiğiniz yamuldum. nerede, hangi koşullarda öyle merak ediyorum. bununla ilgili ileride videolarınız var mı, yoksa sizden rica ediyorum hocam aydınlatın beni.
websitemde de belirttiğim gibi, sadece videolar seyrederek ingilizceyi tam anlamıyla ogrenemezsiniz. ımkânınız varsa bir kursa gidin veya bilen birinden destek alinız. buradan uzun uzum açıklama yazamam maalesef.
trabzon -edip kaya11/30/2017
hocam emeğiniz için size çok teşekkür ederim. fakat anlayamadığım bazı konular var. zarfların sıralanışı ve zamirlerin sıralanışı nasıl oluyor bilmiyorum. ayrıca yer zarfı, zaman zarfı, durum zarfı, miktar zarfı, sıklık zarfı gibi konularda zarflar bundan mı ibaret yoksa başkaları da var mı bilmiyorum. araştırdığım zaman da bazıları farklı isimlerle yer alıyor, hangisi hangisiydi karıştırıyorum. sıralama ve tanımlama hakkında geniş ve kapsamlı bir video bekliyorum sizden hocam. bence insanlar en büyük sıkıntıyı burada yaşıyor. özne+fiil+nesne+zarf ama birkaç tane zarf varsa nerede olacak? üstüne o cümlede zamir de varsa onlar nerede olacak? insanların dil öğrenememe sıkıntısı bu. hep bir soru işareti oluyor kafamızda.
ilginiz için teşekkür ederim. websitedeki konuların sırasını bozmadan seyrederseniz bu sıkıntıyı yaşamazsınız. konuların hepsi birbirine bağlantılıdır. bazılarını atlarsanız kafanız karışır. imkanınız varsa özel ders de almanızı öneririm.
ankara -namık kurşun11/30/2017
hocam fiilimsiler konusunda tabloda verdikleriniz için fiilimsiler 2 diye bir video çekip örneklendirseniz çok güzel olur.
istanbul -cemre demir11/29/2017
hocam emeğiniz için size ne kadar teşekkür etsem bilemiyorum, iyi ki varsınız. fakat bazı videoları görüntü ve ses kalitesizliğinden anlamakta zorluk çekiyorum. tüm eski videoların yerini yenileri ne zaman alacak?
vakit buldukça hepsini yenisi ile değiştireceğim merak etmeyin.
erzurum -ecesu yaşar11/29/2017
hayatımda gördüğüm en iyi ingilizce anlatımı burada buldum liseye hazırlanıyorum sayenizde 3 yazılımda 100 teşekür ederim
izmir -nazan atalay27.11.2017
merhabalar hocam size buradan rahatlıkla ulaşabileceğimi yeni farkettim teşekkürler şimdiden:). ben dış ticaret mezunuyum ve ingilizce seviyem orta denilecek kadar az. 1 ay sonra inşallah işe başlayacağım ama benden ingilizcemi geliştirmem istendi 1 aylık bir süreçte kendimi nasıl geliştirebilirim ve skype üzerinden özel ders verdiğiniz ilanınızı gördüm özel ders ücretleri hakkında bilgiye de ihtiyacım var bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim hocam hayırlı akşamlar.
merhaba. konu ile ilgili bilgi için websitenin iletişim sayfasından yazınız.
izmir -mehmet aslan11/22/2017
hocam youtubedan yayınladığınız videolarınız için size çok teşekkür ederim. ancak bazı videolarınızı ses ve görüntü kalitesizliğinden hiç anlayamıyorum. 1.seviye videoların hepsini geçtim, mesela resimli video anlatmayı hiç anlamadım. ileride de bazı videolarda o kalitede ses ve görüntü var. hepsini tam anlamıyla ne zaman yenilersiniz?
videolar her geçen gün yeni ve daha kaliteli olanları ile değiştirilecektir. eskiden imkansızlıklar yüzünden hazırladığım videolar evet maalesef kötü. ama geliyor yenileri. merak etmeyin. iyi seyirler. :)
aktaş -kazım11/22/2017
merhaba hocam, ben ingilizceyi hiç bilmiyorum. memlekette pek kurs yok küçük şehir. bir kursa gittim olmadı. hala sıfır durumdayım yani. tekrar gidecek bütçemde yok. acaba sizin bu videoların tamamını izlesem ingilizceyi rahatlıkla konuşur ve anlar duruma gelir miyim? okuduğumu net bir şekilde anlar mıyım?.. videoların üzerine hikaye okumayı defter tutmayı gibi bazı tavsiyeleriniz olmuş. onları da inşallah yapacağım ama başka bir şey yapabilir miyim? 4 ay gibi bir sürem var yurt dışına gitme fırsatım olabilir. kaçırmak istemiyorum hocam. lütfen yardım edin.. sağolun hocam tüm emeğiniz için teşekkürler
websitemde de belirttiğim gibi, sadece videolar yeterli olmaz. imkanınız varsa bulunduğunuz yerde herhangi bir okula gidip oradaki ingilizce öğretmenleri ile görüşüp özel ders alınız. bildiğim bütün tavsiyeler ve faydalı kaynakları websitemde paylaştım. onun haricinde olursa zaten hemen paylaşırım. iyi çalışmalar dilerim.
elazığ -biri18.11.2017
başarılar dilerim elazığlı
izmir -taha15.11.2017
hocam amerikada üniversiteye kayıt hakkı kazandım ama hiç ingilizcem yoktu mart ayında gidiyorum ve şuan orada üzerine koyabilecek seviyede ingilizcem var youre my number one :))
mersin -zinet turan09.11.2017
merhabalar gıda mühendisi mezunuyum ingilizce öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
merhaba. size nasıl yardımcı olabiliriz? sorularınızı iletişim sayfasından yazarsanız seviniriz.

Ä°lk ... 6 7 8 9 10  ... Son