Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


yozgat -fatma polat16.11.2018
böylesine güzel bir emek için ne kadar teşekkür etsek az kalır ama genede kalemimizin yazdığı kadar size minnettar olduğumuzu bildirelim .emeğinize sağlık.ben de sizi keşfettiktten sonra çevreme de sizi anlatmaya çalışıyorum... yolunuz ,bahtınız hep açık olsun yücegönüllü insan ... :)
kocaeli -özge avcı13.11.2018
merhaba özkan hocam ben yeni keşfettim sizi ve tüm çevreme tavsiye ediyorum emeğinize sağlık :)
bursa -murat10.11.2018
muhteşem anlatım, muhteşem emek hocam. bizler için bu kadar emek bu kadar çaba harcadığınız için çok teşekkür ediyoruz. başarılarınızın devamını diliyoruz.
istanbul -filiz karadaş 5.11.2018
karşılıksız kimse birsey vermiyor. ama siz kıymetli bilgilerinizi karsılıksız ücretsiz olarak anlatıyorsunuz. anlatım şekliniz süper. allah bin kere razı olsun. istediğiniz herseye kavuşmamızı diliyorum. keşke bu ülkede sizden cok olsa. insanların cogu bildiği şeyi öğretmek istemez.
kahramanmaraş -ali gezici1.11.2018
ingilizceyi sevdiren ve öğrenme isteği oluşturan siz oldunuz. çok teşekkür ediyorum çalışmalarınızdan dolayı.. başarılarınızın devamını diliyorum.
sivas -bülent gürbüz29.10.2018
çok samimi ve içten sade ama en kıymetlisinden sessiz fakat derinden teşekkür ederim.
istanbul (aydın doğumluyum) -behiç bülent dağdeviren24.10.2018
merhaba; 32 yıllık sigortalı çalışma sonucu geçen yıl emekli oldum. bakınca genç olduğumu düşünüyorlar. ama deyim yerindeyse ağaç gibiymişim. halen yeşeren,filizlenen dalları olan ama içten içe çürümeye başlayan. bedenen yıllarca çalışma sonrası dinlenmek galiba bünyeme ters geldi. bir sürü hastalığım varmış. su üstüne çıktılar. şükür hepsinin de tedavisi var. düzenli ilaçlarımı kullanınca yine şükreder söylüyorum ki sorun yaşamıyorum. bende size yakın oturuyorum galiba. ümraniyede ikamet ediyorum. evliyim. 9 yaşında efe isminde bir oğlum var. geçen yıl ismekle tanıştım. 3 yemek kursuna gittim. bu yıl ise tercihimi yabancı dilden yana kullanıp bir türlü öğrenemediğim ingilizce eğitim yolculuğuma başladım. kursa gelen bir arkadaş vasıtasıyla videolarınızdan haberdar oldum. yaklaşık 20&25 videonuzu da öğrendim. hem pekiştirmek hemde yeni bilgiler öğrenmem adına yardımcı oldu. o yüzden sadece videoyu beğenerek geçiştirmek istemedim. bizzat beğenimi sunmak istedim. çok müteşekkirim. dün ise kendi adınıza siteniz olduğunu öğrendim. fark ettim ki iletişim kurmak istemem sayesinde daha anlaşılır oldu bana yabancı gördüğüm dil. sizin öğrenme aşamasında betimlemeler yaparak akılda tutma gayretinizi de taktir etmek bir yana kısmen uyguluyorum. henüz yolun başındayım. a1 kursuna gidiyorum. kurs bitimine doğru hikaye kitaplarından da bolca temin ettim. okumaya başlayacağım. biraz dahi olsa temel oluşturma gayreti içerisindeyim. aynı öğrenme minvali üzre yürüdükçe nasıl olsa bir gün karşılaşırız nasıl olsa. o zamana dek hoşça kalın.
ıstanbul -sibel ellialtıo 23.10.2018
hocam çok teşekkür ediyorum şuan bir kursa başladım ve sizin videolarınız gerçekten çok güzel emeğinize sağlık sevgiler
istanbul -ünal özren21.10.2018
hocam sizin isminizi bir forumda tesadüfen öğrendim eğitiminizi çok beğendim videolarınızdan çalışıyorum 2 tane isteğim olacak birinsi konuyu anlattıktan sonra muhtemelen ek telafuz veya örnek cümle çalışması yapıyorsunuzdur o bölümler gözükmüyor onlarıda derslerin eki diye yayınlarsanız seviniriz 2. si çalıştığınız hikaye kitabı vs kitaplar tavsiye derseniz bizde onlardan alıp çalışalım sevgi ve saygılarımla
istanbul -muzaffer18.10.2018
merhabalar sizi internetteki ingilizce videolarınızdan keşfettim özkan hocam ve belliki amacı sadece insanlara eğitim vermek olan bir eğitimcisiniz ve size gayrtiniz için tesekkür ederim . hocam sunu söylemek isterim öncelikle ben ingilizce öğreneceğim ve konuşacağım allahın izniye tabi amacım bu ama alt yapım yok ve su an devletimizin ücretsiz verdiği ismek kursuna a1 seviyesinden basladım . demem o ki bu ismek dersleriyle beraber sizin videolarınızı da izlesem ve bu videolarla dersten daha hızlı ilerlesem ( mesela kursta a1 seviyesindeyken videolarda b1 seviyesi derslerini izlesem) kafam karışır mı ve bu duurm benim öğrenmemi olumsuz etkiler mi ? ayrıca ingilizceye iyi baslayabilmek için öncelikle bir kurda bütün tense leri öğrenmek gerekmiyor mu yani bu zamanları kurlara ayırmışsınız siz böyle olması daha mı faydalı ? cevabınız için şimdiden teşekkürler
videoları kursunuzdaki konuların işlenme hızına göre seyrederseniz daha faydası olur. çok fazla video seyretmek kafa karışıklığına sebep olabilir.
istanbul -beril14.10.2018
hocam iyi günler... "sizin bu konuyu anlayabilmeniz çok zor" cümlesi nasıl kuruluyor? google translete güvenemiyorum, kafamda netleşmesi için soruyorum,kusura bakmayın :)
ıt is very hard for you to be able to understand this topic.
sivas -büşra13.10.2018
hocam öncelikle emeğinize sağlık. ortaokul lise yıllarında iyi bir ingilizceye sahip olup sonra uzun yıllar ilgilenmediğim ingilizcem sayenizde geri geliyor size bir de sorum olacaktı benim ingilizce öğrenmedeki amacım akademi ama yds yökdil gibi sınavlar gözümü korkutuyor öncelikli amacım sizin videoları ve temel birkaç gramer kitabı bitirmek ve tabi okuma yapma bunları yaptığımda seviyem aşağı yukarı ne olur ve sonrasında ne yapmamı önerirsiniz?
ilginiz için teşekkür ederim. buradan maalesef kesin bir bilgi veremem. kişiden kişiye değişir sonuç. websitemde yazdığım tavsiyelerimi okuyabilirsiniz.
hakkari -erkan berrak8.10.2018
hocam ayt ye dayalı çalışmak istiyorum yardımcı ola bilir misiniz acaba baştan başlamak istiyorum
websitedeki genel ingilizce konularını bitirmeniz gerekir. ayrıca imkanınız varsa sınava yönelik eğitim alınız. çünkü sadece videolarla ingilizceyi tam anlamıyla öğrenmiş olamazsınız.
izmir -seray 29.9.2018
hocam gramere önemli ölçüde hakim ve 1500 kelime ezberlemiş birisi kalın bi roman okuyabilir mi sizce?
elbette
istanbul -ali doğa29.9.2018
merhabalar, cesaretlendirici ve açıklayıcı sisteminiz için, daha da önemlisi tüm birikiminizi paylaştığınız için teşekkürler. fakat videoların ardından pekiştirme amaçlı test göremedim. varsa,yönlendirir misiniz? var olun
websitedeki videoların çoğunun altında testler mevcuttur
istanbul -efe 28.9.2018
"kitap okumak beynimizi geliştirir mi? " cümlesi nasıl söylenir hocam? google a yazdım ama tatmin etmedi de.
does reading books improve your brain?
afyonkarahisar -abdilkadir yıldız9/24/2018
selamun aleyküm hocam. afyondan ulaşıyorum size. yaşım 24. 2013te ingiliz dili ve edebiyatını kazandım. rahatsızlık ve başarısızlıktan dolayı bırakmak zorunda kaldım üniversiteyi. şimdi çok şükür kendime geldim ve tekrar başlamak istiyorum eğitime. ama temelim pek iyi değil. sağlam bir temelle yeniden yola başlamak için araştırma yaparken sizi buldum. tam aradığım gibi bir site. büyük emek vermişsiniz belli ki bu siteye. allah sizden razı olsun. 1. seviyeden derslerinizi izlemeye başladım. siz bir gün bu hayattan göçüp gitseniz bile birçok insan üzerinde öğrettikleriniz yaşayacak. allaha emanet olun. iyi günler diliyorum size.
istanbul -oğuz9/20/2018
hocam ingilizce öğretmenliği okumak isteyenler için ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz.çalışırken nasıl bir yol izlemek gerekir
tavsiyelerim websitemde öğrenmenin sırrı başlıklı sayfada mevcuttur.
istanbul -necmettin odabaş9/19/2018
müthiş bir adamsın vesselam :) üsküdar emniyet mahallesinden saygılar..
samsun -dilan9/16/2018
"okunacak kitap, yazılacak mektup" gibi kelimeler nasıl nasıl yazılıyor hocam?
the book to be read the letter to be written
balıkesir -elif burcu9/14/2018
kelime ezberini nasıl yapabiliriz nasıl bir yol izlemem lazım kelime haznemi geliştirmek istiyorum ama nereden nasıl başlıyacağımı bilemiyorum.
1. seviye 22. videoda anlatılmaktadır.
istanbul -pınar9/11/2018
what to where to where ever when ever gibi konuları beklemekteyiz hocam :))
o da olur insallah..
aydın -efe 9/8/2018
hocam ıp ımadığımı konusunu aradım ama bulamadım, hangi videonuzdaydı?
6. seviye 5. ve 6. videolar
ankara -alper kaan9/6/2018
merhaba özkan hocam,çalışmalrınız içim öncelikle çok teşekkür ederim .me,you,us... nın cümledeki yeri tam olarak neresidir? sanırım çoğu kişinin sormak istediği bir soru. you can give me a glass of water mı? yoksa you can give a glass of water me .
you can give me a glass of water. olacak. websitede zamirler konusunda zamirlerin cümledeki yerleri üzerine bilgi verilmnektedir.
izmir -soru9/4/2018
hocam google tanslatee "hayatım nasıl değişti?" yazdım çeviri olarak how has my life changed? verdi. doğrusu "how did my life change?" değil mi?
google, etkisi devam eden cümle yapısı kullanmış ve doğru çevirmiş. siz ise basit geçmiş zaman kullanmışsınız.

Ilk ... 6 7 8 9 10  ... Son