Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


gaziantep -hacı ömer soy3/20/2018
2. seviye ingilizce » 7. basic conjunctions and prepositions - temel bağlaçlar ve edatlar:bu konuda en sonda ali and veli goes to cinema,da ki goes tekil kişiler için kullınılmlıydı siz ali and veli goes dediniz sanki yanlış benim bildigim kadarıyla yada orada bilmedigim bişeymi var.saygılarımla cevaplarsanız sevinirim.
evet orada bir hata var doğrudur. ali and veli go şeklinde olacaktı.
-bekirr3/19/2018
hocam anlatımınız çok güzel baya faydalanıyoruz.ingilizce cümle yapısını anlayamadım,kafamda ki cümleyi kurmaya çalışıyorum fakat is nereye fiil nereye gelecek çok karışıyor,bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor.belli kalıp kural var mı?
videoları sırasını bozmadan seyrederseniz bu sorunu yaşamazsınız.
istanbul -bi öğrenci 3/18/2018
hocam bazı cümleleri çevirirken sıkıntı yaşıyorum.birkaç saniye duraksıyorum. kitap okumakla hızlanır mıyım?
evet
istanbul -franc3/16/2018
hocam dersleri süper anlatıyonuz da öğrencileriniz çok trollüyo :d
istanbul -hasan kılıç3/11/2018
hocam videolar harika olmuş emeğinize sağlık yalnız devamlı seyahat eden biri olduğum için internet her zamsn olmuyor videoları indirmeli bir şıklada tasarlaya bilirmisiniz? tekrar çok teşekkür ederim
kırıkkale -hasan uğraç3/8/2018
merhaba özkan bey ben böyle harika bi anlatım görmedim çok keyifli ve açıklayıcı sadece birtek videonuzu izlemem bile beni ingilizce konuşmaya heveslendirdi sizinle şu an ingilizce konuşcak gibi hissediyorum harikasınız tek kelime thanks see you
antalya -taylanduyar3/7/2018
merhaba özkan abi aslen dilci olmama rağmen eşit ağırlığa kaydım fakat 8.sınıftan beri gelen ileri seviye ingilizceye yatkınlığım var kelimeler tenseler aksan olsun vs. 8den beri seni ve videolarını gerek youtube gerek başka sitelerden takip ediyorum ve seni severek izliyorum. senior_jellyfish(insta) ingilizcemi daha da geliştirmem için ne yapabilirim ?
websitede ingilizceyi geliştirmeniz için gerekli olan tavsiyeler ve ders materyalleri mevcuttur.
ankara -yusuf sadet3/5/2018
hocam bütün videolarınızı izledim, defter tuttum, konuyla ilgili alıştırmalar yaptım, yaklaşık 3-4 bin kelime ezberledim. bundan sonra ingilizce bilgimi test etmek ve ilerletmek için kitap okuyarak ve yabancı film dizi izleyerek geliştirmeye çalışacağım. yaklaşık 7-8 kitap falan okuduktan sonra diyelim ki dostoyevskinin herhangi bi kitabının ingilizcesini okuyabilir miyim, yoksa 1 yıl sonra mı okuyayım?
belli bir zamanı beklemenize gerek yok. kitabı okumaya çalışın. anlayabiliyorsanız devam edin.
ankara -mustafa koç3/2/2018
hocam 1.seviye a1 6.seviye c2 seviyesi şeklindemi ayırdınız ?
videolar ve seviyelendirmeler hiç bir sistem ile birebir degildir. ögrenme sırasına göre basit konudan zor konulara göre dizilmiştir sadece.
izmir -betul güzel 3/1/2018
hocam akıcı şekilde düşünmek ve konuşmak için ne yapmak gerekir?
websitede tavsiyelerim mevcuttur
istanbul -fan club2/28/2018
hocam wh calusesde öğrencilerinize size çok güzel cümleler vereceğim demişsiniz, keşke bize de gösterseydiniz :)
istanbul -namık şahin 2/27/2018
hocam google ın çevirisi kötü, tureng de cümle çevirmiyor. bildiğiniz cümle çevirisi yapan iyi bir site var mı?
maalesef yok.
edirne -berna arslan2/27/2018
hocam konuları bilsem de belli başlı ayrıntıları çok çabuk unutabiliyorum. bütün videolar bitti. birçoğu hafızama kazındı. bundan sonra kitap okuyarak bu sıkıntımdan kurtulur muyum, yoksa gramer çalışmaya devam mı edeyim? çünkü bazılarında çalışsam bile anlamıyorum.
pratik yapmanız lazım: sadece videolar yeterli olmaz. imkanınız varsa ders alınız.
istanbul -mehmet şimşek 2/27/2018
hocam ingilizceyi öğrenmek istiyorum, sayısalcı olduğum için ve üniversiteye sınavına hazırlık yaptığım için şimdilik pek mümkün değil. yazın 3 aylık tatilde öğrenebilir miyim sizce? temelim bile yok.
elbette ki öğrenebilirsiniz. iyi eğitim veren bir öğretmen ile yoğun bir çalışma yaparsanız ve verilen ödevleri harfiyen yaparsanız neden olmasın.
fethiye -ibrahim zahir2/27/2018
hocam ı wish konusunda past simple örneğinde girişte could have ama tahtada would have şeklinde yazıyor, doğrusu nedir?
her ikisi de olur
sarı -zeynep 2/25/2018
hocam essay örneği yaparsanız çok güzel olur.
istanbul -ali mevsim2/24/2018
hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim. videolarınızı izledikten sonra konuyla ilgili türkçe cümleleri ingilizceye çeviriyorum genellikle. fakat koşul bağlaçlarıyla ilgili internette hiçbir şey bulamadım. bildiğiniz bir site varsa atarsanız çok sevinirim.
4. seviye 20. videodaki konuyu incelediniz mi?
kocaeli -ali avan2/24/2018
hocam gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz. şu ana kadar ki anlamadığım konuları anlamamı sağladınız. çok teşekkür ediyorum.
izmir -mehmet demir 2/22/2018
hocam emeğiniz için ne kadar teşekkür etsem, etsek az. allah razı olsun. sizden bir ricam var, soru çözüm trkniklerini diye yeni bir oynatma listesi oluştutursanız çok güzel olur. evde test kitabı var ama anlamıyorum ne demek istemiş.
istanbul -özkan kurucu2/20/2018
hocam merhabalar, 28 yaşındayım, özel bir şirkette ik sorumlusu olarak çalışıyorum. iktisat mezunuyum fakat şu zamana kadar ingilizce ile ilgili maalesef kendimi geliştiremedim. ileride kurumsal firmalara kendimi taşımak adına artık geç olmadan ingilizce öğrenmem gerek. en kısa zamanda bunu nasıl başarabiliriz? beni yönlendirebilir misiniz? teşekkür ederim.
bursa -ömer yıldırım2/19/2018
allah razı olsun. karşılık beklemeden yapılmış harika bir çalışma. ciddi bir emek sarfedilmiş. ingilizce çalışmaya uzun bir aradan sonra yeniden başladım ve uğradığım ilk durak siteniz oldu. akıldan çıkmayacak bir hizmet.
istanbul -burcu onur2/15/2018
hocam 5.seviyenin 13.videosu ne zaman yenilenir?
video zaten mevcut. genel anlamda yenilerini cekmem gereken pekçok video var.
istanbul -mehmet koç2/13/2018
hocam emeğiniz için size çok teşekkür, siz olmasaydınız bu kadar ilerleyemezdim. bütün videolarınızı izledim, deftere notlar aldım. ancak şöyle bir şey var ki bir yerden sonra gramer düşünerek konuşmak veya bir şeyler yazmak sıkıyor. sürekli yeni cümleler çıkıyor ve haliyle bi duraksıyorum. bol bol kitap okuma ve bol bol yabancı dizi-film izleyerek bu konuşma-yazma işi zevkli hale gelir mi? duyduğum kadarıyla insan duygusal bağ kurduğu şeyi daha iyi öğreniyormuş, özellikle dil konusunda.
websitede de belirttiğim gibi sadece videolar yeterli değil. bahsettiğiniz gibi çalışmalarla da desteklemelisiniz.
ankara -araştırmacı yazar bilge salih2/13/2018
bu hizmetinizi saygı ve takdirle yad ederken, yaptığınız hizmetin gönüllerde size büyük bir paye kazandırdığını lütfen hatırınızdan çıkarmayınız.
adana -burak2/11/2018
hocam merhaba sizi ilk defa yaklaşık 3 sene önce youtubeden keşfetmiştim. 2015-2016 sezonunda portekizde 1 sene erasmus yapmıştım.ilk olarak ingilizce ders dinliyordum youtubeden daha sonra türkçe olarak ingilizce dinliyordum ve diğer hocaları beğenmedim ve tesadüf sizi keşfettim. o gün bugündür sizin sitenizden ders çalışıyorum. şuan romanyada gönüllülük projesi yapıyorum. hâlâ da sizi izliyorum ve her izleyişimde yeni birşeyler öğreniyorum. allah sizden razı olsun bizlerden çok hayır duası alıyorsunuz. hayatta paradan daha değerli şeylerin olduğunu herkese ispatladınız. uzun uzun konuştum ama daha anlatmak istediğim çok şeyler var burda bitireyim... hayırlı günleri dilerim

Ilk ... 6 7 8 9 10  ... Son