Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


oman -tülay güler10.01.2018
merhaba iyi günler özkan bey. ben 1 yıllı aşkın yurtdışında yaşıyorum ve ing tek kelime bilmiyordum. int araştırma yaparken sizin sitenizi buldum ve gerçekten çok memnunum. yurtdışında yaşamamın en büyük avantajı herkesin ing konuşması ve böylelikle dinlediğim videoları günlük hayatmda da pekiştirerek ilerlemem.bana çok ama çok yardımcı oldu siteniz çok teşekkür ederim.
izmir -burcu ceylan1/9/2018
hocam emeğiniz için size çok çok çok teşekkür ederim. biliyorum bu sorunun sorulmasından siz de sıkıldınız ama eski videoların ses ve görüntü kalitesi yüzünden anlayamadığımız yerler oluyor, yeni videolar ne zaman gelecek? çektiyseniz bi zahmet yükleyin :)
kayseri -ahmet kaan gümüş1/9/2018
ı wish videosunda en alttan 2. örekte could lu olanı would have şeklinde yaptınız ama video başında ve sonundakş örneklerde could have şeklinde yazıyor hangisi doğru acaba yarın sınavımız varda
her iki şekli de doğrudur.
istanbul -sinan yağız1/9/2018
hocam modalların birçoğuyla ilgili harici bi video yapmışsınız ama need to ile ilgili genel modal tantımları dışında yok sanırım. need ve need to şeklinde iki farklı anlatımı var ama sizin anlatımınız dışında pek anlayamıyorum,sanırım bi modal-yardımcı fiil şeklinde bir de sadece fiil şeklindeymiş. bununla ilgili bi video yaparsanız çok güzel olur. selamlar...
van -meltem gümüş1/6/2018
merhaba özkan bey gerçekten nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum videolarınız sayesinde ingilizcem çok gelişti.geçen seneye kadar bi helloyu biliyordum ingilizcede ama yazdan beri sürekli çalışıyorum günlük 10 kelime ezberlemeye çalışıyorum.size gerçekten çok teşekkür ederim videolarınızı paylaştığınız için.
izmir -serkan altın1/5/2018
hocam sıfırdan "ben bir öğrenciyim" demeyi bile bilmeyen, hatta alfabeyi bile bilmeyen biri günde 1-2 saat videolarınızı izleyip üzerine internetten örneklerle pekiştirerek ve bunun da yanında kelime ezberleyerek 3-4 ay içinde ingilizce öğrenebilir mi?
elbette ki teorik olatak birşeyler öğrenir. ama sadece videolar testler yeterli olmaz. pratik yapabileceğiniz birileri de olmalı.
ankara -murat temelci1/5/2018
çok güzel ve başarılı bir site ve gerçekten ingilizce eğitimini bu kadar güzel ve öz sade şekilde veren başka birisini daha tanıyamayız.
bursa -eren02.01.2018
hocam seni sevdim :)
izmir -seray kartal12/29/2017
hocam need to ile supposed to arasında fark var mı?
need to - gereklilik be suposed to - gereklilik+beklenti
istanbul -aslan aydemir12/27/2017
hocam had better kalıbında olumsuz soru yaparken olması gereken dizilim şu şekilde mi: had we better not go home?
had we better not go home? hadnt we better go home? her ikisi de doğrudur.
izmir -okan vural12/24/2017
hocam özel bir soru sormak istiyorum, ingilizceden bağımsız: sizin en sevdiğiniz 5 kitap hangisidir, birkaç tanesini önerebilir misiniz?
1. bir çift yürek - marlo morgan 2. kürk mantolu madonna- sebahattin ali 3. simyacı - paulo coelho 4. tanrıların arabaları -erich von daniken 5. aşk - elif şafak
demir -yağmur 12/20/2017
hocam siz ingilizce konuşmak için neler yaptınız, hangi raddeden sonra işte şimdi konuşuyorum, filmleri altyazı olmadan anlıyorum dediniz?
o kişiden kişiye değişen bir şey. ama ben ingilizce hikayeleri okuyup anladıktan sonra derste tahtanın önüne çıkıp da özetini anlatmaya çalışırken yavaş yavaş anladım ki yapabiliyorum. yani yanlış anlatıyordum ama hocam düzelttikçe güzelleşti ingilizcem. işin sırrı yanlış yapmaktan korkmadan pes etmeden ilerlemektedir.
istanbul -nevin acar17.12.2017
hocam ben ingilizce kursuna gidiyordum fakat sizin siteye girince kursu bıraktım sizinle çalısıyorum. there is tere are konusunda resimdeki olayları anlatma bana çok faydası oldu.her konuda o şekilde görerek anlatma egzersizleri olursa çok daha iyi konuları kavrayabiliriz. bir de .... lı parçaların içini doldurmaları sizin anlatımınızla yaparsak kitap okumada bize yardımcı olur. beni sitenize kaydedermisiniz.
ilginiz için teşekkür ederim. siteye eklenilmiyor. website tamamen ücretsiz ve üyelik istemeyen açık bir ortamdır. videolardan veya diğer kaynaklardan faydalanmanız için herhangi bir kayıt olma koşulu veya durumu yoktur.
düzce -ay17.12.2017
merhaba hocam. tüm bölümleri tatmış birisi olarak yazıyorum. bölümüm eşit ağırlıktı gidecek bölüm bulamadım bıraktım. üniversitede rus dili edebiyatı okudum beğenmedim. sayısaldan bilgisayar müh. kazandım ondan da hayır gelmedi. en son mütercim-tercümanlıkta karar kıldım. onca ingilizce kaynak aldım ama sanki hepsi "önceden bir şeyler biliyorsun sen" dercesine anlatıyordu. hayattan ümidim kalmamıştı son umudum da sönmüştü ta ki sizinle karşılaşıncaya kadar. harika bir anlatımınız var size kısa sürede hayran oldum. inşallah sayenizde bu sefer başaracağım. ders anlatımınızda hangi kelimenin nerede kullanılacağını, insanlar tarafından nasıl ve ne amaçla türetildiğini belirtmeniz içimdeki ingilizce açlığını sonuna kadar doyuruyor. ileride mutlu olabileceksem belki de bu sizin sayenizde olacak. ve son olarak merak ettiğim bir şey var. ispanyol dili ve edebiyatı okuduğunuzu söylemişsiniz. o bölüm hakkında bilgi verdiğiniz bir yer (video vs.) var mı acaba? yok ise kısaca görüşünüzü yazarsanız sevinirim. sonsuz teşekkürlerimi ve kucak kucak sevgilerimi yolluyorum. çok daha iyi yerlere gelmeniz dileğimle...
ilginiz için çok teşekkür ederim. ıspanyolca ingilizceden sonra gelen en yaygın dildir. seviyorsanız okuyabilirsiniz. ingilizce ile cok ortak özellikleri var zira ispanyolca da ayni dil ailesine mensuptur. dolayısıyla, ingilizce biliyorsanız bu dili daha rahat öğrenirsiniz.
istanbul -ibrahim doğan12/16/2017
siz nasıl bir kralsınız.emeklerinize sağlık.
istanbul -emre uygun12/11/2017
hocam toplasanız 200 kelime anca biliyorumdur, grammer sorun değil ama kelime ezberlemek çok sıkıcı geliyor. evde küçük prensin ingilizcesi var. onu okursan okurken internetten anlamlarını çıkararak okumaya çalışsam doğru bir yol izlemiş olur muyum sizce?
kitabı anlayacak kıvama geldiğinizde okusanız daha uygun olur. kitabı okuyabilmeniz için en az websitemdeki 4 seviye konuları bitirmiş olmanızı öneririm.
turkey -kader12/8/2017
merhaba hocam, skype üzerinden yds kursunuz var mı? sadece ydsye yada yökdile yönelik bir kursunuz mevcutsa katılmak isterim
merhaba; bu konu ile ilgili iletişim sayfasından iletişime geçmeniz gerekir.
bilecik -nazan tekin12/7/2017
merhaba özkan hocam, bütün öğretmenler sizin gibi olsa bu ülkede herkes üniversite mezunu olurdu.ders anlatımınız çok güzel.teşekkürler.
çanakkale -anıl çınar12/6/2017
hocam have take get gibi kelimeleri anlatacağım bir video olacak demiştiniz, ne zaman gelecek video veya geldi mi?
henüz hazırlamadım. müsait bir zamanda o da olur.
edirne -orhan ceylan 12/6/2017
hocam kelime ezberlemeyi hikaye kitabı okuyup bilmediğin kelimelerin anlamını çıkararak mı yapmak daha uygundur yoksa sözlükten ezberleyerek mi?
çıkarım yaparak daha iyi kelime ezberlenir.
bursa -meltem aydın12/5/2017
hocam egzersiz-test videoları da çekerseniz artık tam anlamıyla dört dörtlük bir site-kanal olur :)
videoların altında zaten testler mevcuttur.
afyonkarahisar -abdullah dadak12/5/2017
merhabalar. emek harcayıp sırf insanlara yardımcı olabilmek için yaptıgınız bu çalışmayı yurekten kutluyorum.
balıkesir -recep yüksel12/4/2017
hocam at in gibi kelimeler zarf olduğu gibi aynı zamanda edat mıdır?
evet
izmir -kenan atay12/4/2017
hocam harika anlatımınız ve emeğiniz için size çok teşekkür ederim ama ses ve görüntü kalitesizliği şu videoyu pek anlayamadım:https://www.youtube.com/watch?v=xhq3bkunbo4&list=plaw8vvktqfeeqmeciy4-zvjsvtu6pgpcg ne zaman eski videolar yenilenecek?
zaman buldukça değiştiriyorum.
gaziantep -burak yağmur12/3/2017
hocam çok güzel bir iş yapıyorsunuz, size çok teşekkür ederim. dil bilgisini öğretme konusunda sizden daha iyisine rastlamadım. fakat hocam kağıda yazmakla konuşmak aynı şey olmuyor. iyi şekilde konuşabilmek için neler yapmam gerekir? yurtdışına çıkma imkanım yok, bol bol kitap ve yabancı dizi beni bülbül gibi konuşturur mu :))?
merhaba. websitede tavsiyelerim zaten mevcuttur. ınceleyebilirsiniz.

Ilk ... 6 7 8 9 10  ... Son