Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


istanbul -felsefe sever3/30/2018
hocam be+to konusunda kaderle ilgili olan cümlede "russia was to attack turkey later again, demişsiniz ve was to wouldun yerine kullanıldı demişsiniz. would erdi-ardı anlamı yaratmıyor muydu? burada ecek-acak mı?
would kelimesinin sadece bir anlamı yoktur.
istanbul -öğrenci3/27/2018
hocam olduğunu kelimesini googlede çevirince that şeklinde çeviriyor. thatin kullanım alanlarıyla ilgili bir video yaparsanız uygun zamanınızda çok mutlu olurum. emeğiniz için teşekkürler :)
uzaklar -can er26.03.2018
cok sagol have got ve have i mukemmel anlatisin icin.
istanbul -pınar salkım3/25/2018
hocam sizin sayenizde bayağı yol kat ettim, çok teşekkür ederim. size bir sorum var, cevaplarsanız sevinirim. ettirgen cümlelerde, örneğin "ı have ali wash my car" cümlesinde ali yerine ona denseydi he, she ile mi kullanılacaktı yoksa him,her şeklinde mi olacaktı?
him
istanbul -mustafa21.3.2018
hocam her şey için teşekkürler çok güzel emek vermişsiniz ve oldukça faydalı oluyor anlatımlarınız. daha önce soran oldu mu veya siz paylaşım yaptınız mı bilmiyorum ama konuların başındaki konu başlığı ve içeriğini anlatan görselleri paylaşmanız mümkün mü? her video için not tutuyorum, konuların anlatıldığı sayfaya sizin videoların başına koyduğunuz görselin çıktısını alıp koymak isterim belki daha da faydalı olur. olmadı bilgisayardan ekran görüntüsü alıp da çıktı alabilirim ama bu çıktı biraz koyu olacaktır.
merhaba. elimde videolarin kapakları mevcurtur lakin websiteye aktarmam epey zaman alabilir. videolari durdurup ekran fotoğrafını çekip cikti alabilirainiz simdilik.
izmir -pelin kiraz3/20/2018
hocam edat alan fiilerde başlangıçta yazan örnekleri de tahtada işleseydiniz keşke :) yazmadıklarınız phrasal verb mü yoksa onlar da edat alan fiiller mi?
ankara -serpil yılmaz3/20/2018
5 aydır öğrenemediğim konuyu 12 dakikada öğrendim çok güzel anlatıyorsunuz allah razı olsun
gaziantep -hacı ömer soy3/20/2018
2. seviye ingilizce » 7. basic conjunctions and prepositions - temel bağlaçlar ve edatlar:bu konuda en sonda ali and veli goes to cinema,da ki goes tekil kişiler için kullınılmlıydı siz ali and veli goes dediniz sanki yanlış benim bildigim kadarıyla yada orada bilmedigim bişeymi var.saygılarımla cevaplarsanız sevinirim.
evet orada bir hata var doğrudur. ali and veli go şeklinde olacaktı.
-bekirr3/19/2018
hocam anlatımınız çok güzel baya faydalanıyoruz.ingilizce cümle yapısını anlayamadım,kafamda ki cümleyi kurmaya çalışıyorum fakat is nereye fiil nereye gelecek çok karışıyor,bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor.belli kalıp kural var mı?
videoları sırasını bozmadan seyrederseniz bu sorunu yaşamazsınız.
istanbul -bi öğrenci 3/18/2018
hocam bazı cümleleri çevirirken sıkıntı yaşıyorum.birkaç saniye duraksıyorum. kitap okumakla hızlanır mıyım?
evet
istanbul -franc3/16/2018
hocam dersleri süper anlatıyonuz da öğrencileriniz çok trollüyo :d
istanbul -hasan kılıç3/11/2018
hocam videolar harika olmuş emeğinize sağlık yalnız devamlı seyahat eden biri olduğum için internet her zamsn olmuyor videoları indirmeli bir şıklada tasarlaya bilirmisiniz? tekrar çok teşekkür ederim
kırıkkale -hasan uğraç3/8/2018
merhaba özkan bey ben böyle harika bi anlatım görmedim çok keyifli ve açıklayıcı sadece birtek videonuzu izlemem bile beni ingilizce konuşmaya heveslendirdi sizinle şu an ingilizce konuşcak gibi hissediyorum harikasınız tek kelime thanks see you
antalya -taylanduyar3/7/2018
merhaba özkan abi aslen dilci olmama rağmen eşit ağırlığa kaydım fakat 8.sınıftan beri gelen ileri seviye ingilizceye yatkınlığım var kelimeler tenseler aksan olsun vs. 8den beri seni ve videolarını gerek youtube gerek başka sitelerden takip ediyorum ve seni severek izliyorum. senior_jellyfish(insta) ingilizcemi daha da geliştirmem için ne yapabilirim ?
websitede ingilizceyi geliştirmeniz için gerekli olan tavsiyeler ve ders materyalleri mevcuttur.
ankara -yusuf sadet3/5/2018
hocam bütün videolarınızı izledim, defter tuttum, konuyla ilgili alıştırmalar yaptım, yaklaşık 3-4 bin kelime ezberledim. bundan sonra ingilizce bilgimi test etmek ve ilerletmek için kitap okuyarak ve yabancı film dizi izleyerek geliştirmeye çalışacağım. yaklaşık 7-8 kitap falan okuduktan sonra diyelim ki dostoyevskinin herhangi bi kitabının ingilizcesini okuyabilir miyim, yoksa 1 yıl sonra mı okuyayım?
belli bir zamanı beklemenize gerek yok. kitabı okumaya çalışın. anlayabiliyorsanız devam edin.
ankara -mustafa koç3/2/2018
hocam 1.seviye a1 6.seviye c2 seviyesi şeklindemi ayırdınız ?
videolar ve seviyelendirmeler hiç bir sistem ile birebir degildir. ögrenme sırasına göre basit konudan zor konulara göre dizilmiştir sadece.
izmir -betul güzel 3/1/2018
hocam akıcı şekilde düşünmek ve konuşmak için ne yapmak gerekir?
websitede tavsiyelerim mevcuttur
istanbul -fan club2/28/2018
hocam wh calusesde öğrencilerinize size çok güzel cümleler vereceğim demişsiniz, keşke bize de gösterseydiniz :)
istanbul -namık şahin 2/27/2018
hocam google ın çevirisi kötü, tureng de cümle çevirmiyor. bildiğiniz cümle çevirisi yapan iyi bir site var mı?
maalesef yok.
edirne -berna arslan2/27/2018
hocam konuları bilsem de belli başlı ayrıntıları çok çabuk unutabiliyorum. bütün videolar bitti. birçoğu hafızama kazındı. bundan sonra kitap okuyarak bu sıkıntımdan kurtulur muyum, yoksa gramer çalışmaya devam mı edeyim? çünkü bazılarında çalışsam bile anlamıyorum.
pratik yapmanız lazım: sadece videolar yeterli olmaz. imkanınız varsa ders alınız.
istanbul -mehmet şimşek 2/27/2018
hocam ingilizceyi öğrenmek istiyorum, sayısalcı olduğum için ve üniversiteye sınavına hazırlık yaptığım için şimdilik pek mümkün değil. yazın 3 aylık tatilde öğrenebilir miyim sizce? temelim bile yok.
elbette ki öğrenebilirsiniz. iyi eğitim veren bir öğretmen ile yoğun bir çalışma yaparsanız ve verilen ödevleri harfiyen yaparsanız neden olmasın.
fethiye -ibrahim zahir2/27/2018
hocam ı wish konusunda past simple örneğinde girişte could have ama tahtada would have şeklinde yazıyor, doğrusu nedir?
her ikisi de olur
sarı -zeynep 2/25/2018
hocam essay örneği yaparsanız çok güzel olur.
istanbul -ali mevsim2/24/2018
hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim. videolarınızı izledikten sonra konuyla ilgili türkçe cümleleri ingilizceye çeviriyorum genellikle. fakat koşul bağlaçlarıyla ilgili internette hiçbir şey bulamadım. bildiğiniz bir site varsa atarsanız çok sevinirim.
4. seviye 20. videodaki konuyu incelediniz mi?
kocaeli -ali avan2/24/2018
hocam gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz. şu ana kadar ki anlamadığım konuları anlamamı sağladınız. çok teşekkür ediyorum.

Ilk ... 11 12 13 14 15  ... Son