Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Sehir :  
Mesaj :  
Guvenlik Resmi : Degistir
Guvenlik Resmi :  
Buyuk-kucuk harf duyarlidir!


ıstanbul -sibel ellialtıo 23.10.2018
hocam çok teşekkür ediyorum şuan bir kursa başladım ve sizin videolarınız gerçekten çok güzel emeğinize sağlık sevgiler
istanbul -ünal özren21.10.2018
hocam sizin isminizi bir forumda tesadüfen öğrendim eğitiminizi çok beğendim videolarınızdan çalışıyorum 2 tane isteğim olacak birinsi konuyu anlattıktan sonra muhtemelen ek telafuz veya örnek cümle çalışması yapıyorsunuzdur o bölümler gözükmüyor onlarıda derslerin eki diye yayınlarsanız seviniriz 2. si çalıştığınız hikaye kitabı vs kitaplar tavsiye derseniz bizde onlardan alıp çalışalım sevgi ve saygılarımla
istanbul -muzaffer18.10.2018
merhabalar sizi internetteki ingilizce videolarınızdan keşfettim özkan hocam ve belliki amacı sadece insanlara eğitim vermek olan bir eğitimcisiniz ve size gayrtiniz için tesekkür ederim . hocam sunu söylemek isterim öncelikle ben ingilizce öğreneceğim ve konuşacağım allahın izniye tabi amacım bu ama alt yapım yok ve su an devletimizin ücretsiz verdiği ismek kursuna a1 seviyesinden basladım . demem o ki bu ismek dersleriyle beraber sizin videolarınızı da izlesem ve bu videolarla dersten daha hızlı ilerlesem ( mesela kursta a1 seviyesindeyken videolarda b1 seviyesi derslerini izlesem) kafam karışır mı ve bu duurm benim öğrenmemi olumsuz etkiler mi ? ayrıca ingilizceye iyi baslayabilmek için öncelikle bir kurda bütün tense leri öğrenmek gerekmiyor mu yani bu zamanları kurlara ayırmışsınız siz böyle olması daha mı faydalı ? cevabınız için şimdiden teşekkürler
videoları kursunuzdaki konuların işlenme hızına göre seyrederseniz daha faydası olur. çok fazla video seyretmek kafa karışıklığına sebep olabilir.
istanbul -beril14.10.2018
hocam iyi günler... "sizin bu konuyu anlayabilmeniz çok zor" cümlesi nasıl kuruluyor? google translete güvenemiyorum, kafamda netleşmesi için soruyorum,kusura bakmayın :)
ıt is very hard for you to be able to understand this topic.
sivas -büşra13.10.2018
hocam öncelikle emeğinize sağlık. ortaokul lise yıllarında iyi bir ingilizceye sahip olup sonra uzun yıllar ilgilenmediğim ingilizcem sayenizde geri geliyor size bir de sorum olacaktı benim ingilizce öğrenmedeki amacım akademi ama yds yökdil gibi sınavlar gözümü korkutuyor öncelikli amacım sizin videoları ve temel birkaç gramer kitabı bitirmek ve tabi okuma yapma bunları yaptığımda seviyem aşağı yukarı ne olur ve sonrasında ne yapmamı önerirsiniz?
ilginiz için teşekkür ederim. buradan maalesef kesin bir bilgi veremem. kişiden kişiye değişir sonuç. websitemde yazdığım tavsiyelerimi okuyabilirsiniz.
hakkari -erkan berrak8.10.2018
hocam ayt ye dayalı çalışmak istiyorum yardımcı ola bilir misiniz acaba baştan başlamak istiyorum
websitedeki genel ingilizce konularını bitirmeniz gerekir. ayrıca imkanınız varsa sınava yönelik eğitim alınız. çünkü sadece videolarla ingilizceyi tam anlamıyla öğrenmiş olamazsınız.
izmir -seray 29.9.2018
hocam gramere önemli ölçüde hakim ve 1500 kelime ezberlemiş birisi kalın bi roman okuyabilir mi sizce?
elbette
istanbul -ali doğa29.9.2018
merhabalar, cesaretlendirici ve açıklayıcı sisteminiz için, daha da önemlisi tüm birikiminizi paylaştığınız için teşekkürler. fakat videoların ardından pekiştirme amaçlı test göremedim. varsa,yönlendirir misiniz? var olun
websitedeki videoların çoğunun altında testler mevcuttur
istanbul -efe 28.9.2018
"kitap okumak beynimizi geliştirir mi? " cümlesi nasıl söylenir hocam? google a yazdım ama tatmin etmedi de.
does reading books improve your brain?
afyonkarahisar -abdilkadir yıldız9/24/2018
selamun aleyküm hocam. afyondan ulaşıyorum size. yaşım 24. 2013te ingiliz dili ve edebiyatını kazandım. rahatsızlık ve başarısızlıktan dolayı bırakmak zorunda kaldım üniversiteyi. şimdi çok şükür kendime geldim ve tekrar başlamak istiyorum eğitime. ama temelim pek iyi değil. sağlam bir temelle yeniden yola başlamak için araştırma yaparken sizi buldum. tam aradığım gibi bir site. büyük emek vermişsiniz belli ki bu siteye. allah sizden razı olsun. 1. seviyeden derslerinizi izlemeye başladım. siz bir gün bu hayattan göçüp gitseniz bile birçok insan üzerinde öğrettikleriniz yaşayacak. allaha emanet olun. iyi günler diliyorum size.
istanbul -oğuz9/20/2018
hocam ingilizce öğretmenliği okumak isteyenler için ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz.çalışırken nasıl bir yol izlemek gerekir
tavsiyelerim websitemde öğrenmenin sırrı başlıklı sayfada mevcuttur.
istanbul -necmettin odabaş9/19/2018
müthiş bir adamsın vesselam :) üsküdar emniyet mahallesinden saygılar..
samsun -dilan9/16/2018
"okunacak kitap, yazılacak mektup" gibi kelimeler nasıl nasıl yazılıyor hocam?
the book to be read the letter to be written
balıkesir -elif burcu9/14/2018
kelime ezberini nasıl yapabiliriz nasıl bir yol izlemem lazım kelime haznemi geliştirmek istiyorum ama nereden nasıl başlıyacağımı bilemiyorum.
1. seviye 22. videoda anlatılmaktadır.
istanbul -pınar9/11/2018
what to where to where ever when ever gibi konuları beklemekteyiz hocam :))
o da olur insallah..
aydın -efe 9/8/2018
hocam ıp ımadığımı konusunu aradım ama bulamadım, hangi videonuzdaydı?
6. seviye 5. ve 6. videolar
ankara -alper kaan9/6/2018
merhaba özkan hocam,çalışmalrınız içim öncelikle çok teşekkür ederim .me,you,us... nın cümledeki yeri tam olarak neresidir? sanırım çoğu kişinin sormak istediği bir soru. you can give me a glass of water mı? yoksa you can give a glass of water me .
you can give me a glass of water. olacak. websitede zamirler konusunda zamirlerin cümledeki yerleri üzerine bilgi verilmnektedir.
izmir -soru9/4/2018
hocam google tanslatee "hayatım nasıl değişti?" yazdım çeviri olarak how has my life changed? verdi. doğrusu "how did my life change?" değil mi?
google, etkisi devam eden cümle yapısı kullanmış ve doğru çevirmiş. siz ise basit geçmiş zaman kullanmışsınız.
istanbul -özlem kahraman9/1/2018
hocam ingilizceye yeni başladım bir kitapta "hayaletlere inanır mısın " cümlesini "do you believe in ghosts" diye yazılmış. " do you believe to ghosts " olması gerekmiyor muydu?
websitede bu konu 2. seviye 19. videoda mevcuttur.
samsun -serkan 8/12/2018
hocam kafama bi soru takıldı. diyelim turist olarak amerikaya gittim, orada birileri fotoğrafını çekmemi istedi, bende tuş yerini göstererek "buraya mı basacağım?" demek istiyorum. bunu nasıl söylerim? ıs here will ı press? will ı press here? kafam karıştı, yanıtlarsanız sevinirim.
should ı press here?
tekirdağ -murat keser10.08.2018
hocam öncelikle bu güzel siteniz için tesekkürler, şu dönemde dövizden etkilenmeyen tek şeyin sizin videolarınızın paha biçilmez değeridir, sizler gibi eğitimcilerimizin sayısının artması dileğiyle
kocaeli -hacı murat şahan8/10/2018
hocam başta saygılar sevgiler çok güzel bir iş yapmışsınız teşekkür ederim sizin gibi insanlar oldukça paylaşmayı bilen insanlar yetişecek çok sagolun iyi günler
manisa -cemre8/9/2018
hocam phrasal verblerle ilgili video da gelirse çok iyi olur. nedir ne değildir, cümleler nasıl kurulur, temel bilgi olarak çok faydalı olur :)
ankara -birisi8/8/2018
hocam emeğiniz için size çok teşekkür ederim. size bi soru sormak istiyorum. edat alan fiillerin hepsinin(en azından çoğunun) olduğu bi dosya veya site biliyor musunuz?
google a verbs with prepositions diye aratırsanız karşınıza mutlaka çıkacaktır.
istanbul -nedim8/7/2018
hocam amerika veya ingiltere de yüksek lisans yapmak için 6-7 bin kelime yeterli olur mu sizce?
teknik olarak yeterlidir. ama önemli olan çok kelime bilmek değil. onları etkili bir şekilde kullanabilmektir.

Ilk 1 2 3 4 5  ... Son